Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. profil firmy

profil firmy

Shenzhen Aquacooler Technology Co., Ltd jest profesjonalną i zaawansowaną technologicznie firmą specjalizującą się w produkcji, badaniach i rozwoju, sprzedaży i serwisie dystrybutorów wody, chłodnic wody i akcesoriów.Posiadamy własny doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, wyposażony w zaawansowane linie produkcyjne.

 

Jesteśmy w stanie wykonać wiele różnych rodzajów dystrybutorów wody, takich jak nablatowe i wolnostojące, butelkowe i POU, termoelektryczne i kompresorowe.Możemy sprostać różnym wymaganiom klientów.

 

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem produktów wysokiej jakości, rozsądnej ceny i uczciwej obsługi dla naszych cenionych klientów.

 

Przestrzegaj koncepcji „Jakość jest podstawą przetrwania przedsiębiorstwa”, zawsze stawiamy jakość produktów na pierwszym miejscu.W duchu innowacyjności utrzymujemy ciągłe doskonalenie i innowacje, aby produkty były coraz bardziej konkurencyjne na rynkach.

 

W obliczu przyszłości będziemy nadal kontrolować i poprawiać jakość produktów, aby zdobyć zaufanie i uznanie naszych klientów dzięki uczciwym i pragmatycznym usługom.Naszym celem jest nawiązanie współpracy Win-Win z naszymi klientami, opartej na wzajemnym zaufaniu i wspólnym rozwoju.

 

Zamówienie OEM i ODM jest mile widziane.Czekamy na Twoje zapytania w dowolnym momencie.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Jesteśmy jednym z profesjonalnych producentów dystrybutorów i chłodnic wody w Chinach, ponad 16 lat doświadczenia w branży dystrybutorów wody.

Dobra reputacja i uznanie naszych cenionych klientów na całym świecie.

Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : OEM

Ilość pracowników : 50~80

Coroczne wyprzedaże : 1Million-2Million

Rok założenia : 2019

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Certyfikaty