Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd.

Produkty są tym, czego szukamy. Dzięki za wysyłkę na czas. Jesteśmy gotowi kontynuować współpracę z tobą jako niezawodny dostawca

—— Alex z Argentyny

Jesteśmy zadowoleni z twoich dystrybutorów i serwisu. Czekaj na następną współpracę między nami

—— Michael z Peru

Dobrej jakości chłodnice wodne z konkurencyjną ceną i terminową dostawą.

—— JM z Europy

Im Online Czat teraz

Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd. Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : OEM
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 1Million-2Million
Rok założenia : 2019
pc Export : 80% - 90%
Shenzhen Aquacooler Technology Co., Ltd, to profesjonalna firma Hi-Tech, która specjalizuje się w produkcji, badaniach i rozwoju, sprzedaży i serwisie dystrybutorów wody, chłodnic wody i akcesoriów. Posiadamy własny doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, wyposażony w zaawansowane linie produkcyjne.

Jesteśmy w stanie wykonać wiele różnych rodzajów dystrybutorów wody, takich jak blat i wolnostojący, typ butelkowy i POU, termoelektryczny i chłodzący kompresor. Możemy sprostać różnym wymaganiom klientów.

Nasza firma dąży do zapewnienia wysokiej jakości produktów, rozsądnej ceny i uczciwej obsługi dla naszych cenionych klientów.

Przestrzegając koncepcji „Jakość jest podstawą przetrwania przedsiębiorstwa”, zawsze stawiamy na jakość produktów. Dzięki duchowi innowacji nieustannie doskonalimy się i wprowadzamy innowacje, aby produkty były coraz bardziej konkurencyjne na rynkach.

W obliczu przyszłości będziemy nadal kontrolować i poprawiać jakość produktów, aby zdobywać zaufanie i uznanie naszych klientów dzięki uczciwym i pragmatycznym usługom. Naszym celem jest nawiązanie współpracy Win-Win z naszymi klientami w oparciu o wzajemne zaufanie i wspólny rozwój.

Zamówienie OEM i ODM jest mile widziane. Czekamy na zapytania w dowolnym momencie.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Aquacooler Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Aquacooler

Tel: 86-18026967906

Faks: 86-755-23775680

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)